__('Фон')

Як швидко ліквідувати підприємство?

337

Як швидко ліквідувати підприємство?

Швидка ліквідація товариства з обмеженою відповідальністю - юридична послуга, яка передбачає припинення діяльності юридичної особи. Види ліквідації підприємств, в залежності від певних факторів, можуть поділятися на: 

  • експрес-ліквідація ТОВ - швидка процедура, при якій власник позбувається підприємства;
  • ліквідація за рішенням власників (учасників);
  • ліквідація підприємства через визнання компанії неплатоспроможною (банкрутом).

Експрес-ліквідація ТОВ - поширена в Україні послуга, яка відбувається шляхом продажу корпоративних прав, займає мінімум часу (2-3 дні) та абсолютно законна. Саме тому можете сміливо довіряти мені свою справу і переходити до процедури ліквідації підприємства. Експрес – ліквідація полягає в позбутті від непотрібного вам або проблемного підприємства шляхом продажу корпоративних прав, зміни засновників і керівника підприємства.

  Процес ліквідації ТОВ

Відповідно до чинного законодавства, юридична особа припиняється внаслідок реорганізації або ліквідації. Реорганізація передбачає зміну власника, назви компанії, видів діяльності і т.д. з переходом майна, прав та обов’язків до іншого суб’єкта господарювання (правонаступника), шляхом перетворення, приєднання, поділу, злиття, згідно зі ст. 104 ЦКУ. Відповідно, ліквідація навпаки передбачає припинення діяльності без правонаступництва. 

 

Для позбуття підприємства шляхом продажу адвокат забезпечує :

  • повний пакет необхідних документів;
  • оперативний підбір надійного покупця;
  • реєстраційні дії;
  • нотаріальне посвідчення;

Крім цього, необхідним може бути аналіз правового становища діяльності підприємства, консультування з приводу необхідності вчинення певних дій, уникнення проблемних ситуацій, юридичний супровід перевірок, внесення необхідних записів про припинення діяльності підприємства та інші юридичні послуги. 

 

Процедура швидкої ліквідації юридичної особи починається з підготовки акту прийому-передачі частки в статутному капіталі протоколу про зміну бенефіціарів, директора, складу засновників, назви, юридичної адреси, видів діяльності, отримання відповідного витягу з ЄДР. Після того формується статут реорганізованого підприємства із зазначеною новою назвою, новим директором, статутним капіталом і т.д. Наступним кроком є оформлення договору купівлі-продажу частки в статутному капіталі. Після передачі частки, відчужувач не являтиметься власником підприємства, відповідно експрес-ліквідація завершена.

 

Ще один варіант швидкої ліквідації компанії - через визнання її банкрутом. Важливо зазначити, що ця процедура не така вже й проста та дешева, оскільки проходить в обов’язковому порядку через господарський суд. Власник компанії і кредитор, як ініціатори можуть обоє звернутися до суду. Після відмови від процедури санації, що передбачає надання можливості власнику підприємства відновити платоспроможність, компанія визнається банкрутом і припинить свою діяльність.  

 

Швидко позбутися підприємства допоможе саме адвокат, шляхом заміни засновників, директорів, КВЕД, контактних даних, адреси, назви підприємства і вважатиметься, що власник позбувся цього підприємства. Потрібно зауважити, що власник несе відповідальність за вчинені ним протиправні дії, ризикові операції і після продажу, однак за майбутню діяльність нестимуть відповідальність нові власники. Тому, якщо підприємство причетне до терористичних операцій, відмивання коштів та ін., то при розслідуванні братиметься до уваги здійснення цих операцій  за час керівництва тодішнього власника. Також варто зазначити, що наявність заборгованостей в компанії можуть значно вплинути на процедуру ліквідації та її вартість.

 

Перш за все, це Ваше рішення: якщо Ви вважаєте, що воно допоможе Вам і в даній ситуації це необхідно, можете сміливо скористатися послугою адвоката по експрес-ліквідації ТОВ. Все, що Вам потрібно - звернутись за правовою допомогою, передати адвокату необхідні документи та отримати результат через декілька днів. Для кожної проблеми знайдеться рішення!