__('Фон')

Бізнес

Не бійся бути не таким як всі і всі захочуть бути як ти!

Реєстрація ТОВ

Реєстрація підприємств будь-якої форми власності. Ця публікація містить детальний та покроковий план про те, як проходить реєстрація ТОВ в Україні.

Ліквідація ТОВ за рішенням власників

Ліквідація компанії  – це процедура, результатом якої є припинення юридичної особи, тобто внесення запису про припинення юридичної особи в Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб підприємців (далі – ЄДР), після чого компанія перестає існувати.

Експрес ліквідація

Повний гайд про процедуру експрес ліквідації. Переваги та ризики. Судова прктика та погляд експертів. Замовити послугу.

Продаж ТОВ з ПДВ

В наявності є нові товариства. Банківські рахунки не відкривались. Є платниками ПДВ. Дата реєстрації від 2018 року. Місце реєстрації: Київ, всі райони. Строк переоформлення: Одна зустріч у нотаріуса.

Безпека бізнесу в 2020 році - репутація онлайн

Як виглядає ваша компанія через відкриті реєстри? Які важливі показники треба відслідковувати? Чому це є трендом з початку 2020 року?

Експерти з питань: Для бізнесу

Юристи для бізнесу

Відкриття бізнесу – досить серйозна справа. Майбутнім підприємцям слід заздалегідь ознайомитися з чинним законодавством країни аби бути в курсі останніх подій на ринку та діяти згідно з нормативними документами.

З цим вам з радістю допоможуть кваліфіковані спеціалісти. Вони готові проконсультувати клієнта щодо різноманітних правових суперечок, непорозумінь, спорів та конфліктів.

В спектр послуг, які можуть надати фахівці, входять:

 • Допомога при реорганізації або ліквідації підприємства;
 • Супроводження реєстраційних операцій, оформлення дозволів, ліцензій, сертифікатів;
 • Надання консультацій з приводу вирішення організаційних проблем.

Скористатися послугами спеціалістів можуть як представники малого бізнесу(ФОП, ІП), так і великого, з більш складною структурою управління.

Якісне обслуговування гарантоване для кожного клієнта, незалежно від складності обраної послуги, статусу підприємця та інших формальностей.

ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ В УСНОМУ ТА ПИСЬМОВОМУ ФОРМАТІ

Під час розмови з клієнтом, він отримує від юриста точні та конкретні відповіді щодо господарського, земельного, адміністративного, кримінального, цивільного та інших прав підприємця.

Якщо ви бажаєте зменшити ризики своєї підприємницької діяльності задля уникнення конфліктів з контрагентами та державними представниками, поліпшити функціонування структури управління та багато іншого – вам як нікому в нагоді стануть консультації з юридичним фахівцем. 

У разі, якщо ви вже зіткнулися з проблемою в реальності, рекомендації спеціаліста допоможуть у її вирішенні та подальшому запобіганню подібних ситуацій. Тим більше, ви зможете зекономити кошти та свій дорогоцінний час.

Серед профілів, на яких спеціалізуються наші фахівці, можна виділити:

 • Арбітраж(посередництво у вирішенні спорів та конфліктів інтересів)
 • Корпоративні спори
 • Інтелектуальна власність
 • Ведення переговорів

Посилаючись на досвід фахівців, можна обійти масу проблем, які спіткають молодих та перспективних бізнесменів. А якщо ситуація раптом вийшла з під вашого контролю, в будь-який момент ви можете звернутися за порадою до юриста, аби вберегтися від непередбачуваного повороту подій.

DUE DILIGENCE КОНТРАГЕНТІВ ТА УГОД

Мова йдеться про комплексну перевірку потенційних партнерів, клієнтів, об’єктів вкладень або придбання.

Всі дані обробляються згідно з податковим, антимонопольним та трудовим законодавством. Особлива увага звертається на судову історію, в яких процесах брав участь контрагент або об’єкт.

Підводячи підсумки, замовнику надається систематизована інформація щодо перспективності співпраці з контрагентом або купівлі/інвестуванні об’єкта. Формується низка можливих ризиків, а також частка превалювання над ними переваг угоди. 

Існує корисний сайт для перевірки інформації про контрагентів та простежування їх статусу - YouControl.

ЕКСПЕРТИЗА ДОКУМЕНТІВ

Перед укладанням угод, варто попіклуватися про ретельне вивчення положень, що в них зазначені та перевірити їх чинність. Спеціаліст залюбки допоможе вам у цьому, розкривши можливі плюси та мінуси договору.

Якщо ви стали свідком наступного, слід обов’язково звернутися за консультацією до спеціаліста:

 • Ви отримали від партнера оферту договору/претензію;
 • Податковими органами було прийняте рішення, яке перешкоджає вашим інтересам;
 • На вас подали позов до суду;
 • Діяльність партнера здається підозрілою та направленою проти вашого бізнесу.

ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ/ РЕОРГАНІЗАЦІЇ/ ЛІКВІДАЦІЇ БІЗНЕСУ

Якщо ваша підприємницька діяльність лише стартує, а ви запримітили для неї перспективне майбутнє, то слід добре попіклуватися про правову стійкість вашої пташки. Адже що посієш – те й пожнеш. Недобросовісність рідко грає на руку підприємцям, що планують довгострокове та рентабельне плавання на ринку.

Серед юридичних послуг наявний супровід придбання вже функціонуючого бізнесу або реєстрації щойно створеного власного проекту.

Скільки часу ви витратите на необхідні процедури реєстрації, залежить від обізнаності в даній сфері. З допомогою юриста, ви можете втілити свій план навіть за одну добу!

ЩО ВХОДИТЬ ДО ВАРТОСТІ ПОСЛУГ ДОПОМОГИ З РЕЄСТРАЦІЇ:

 • Консультація з вибору організаційно-правової форми (ТОВ, АТ, ФОП і так далі), виду діяльності за КВЕД-ами, системи оподаткування;
 • Вибір унікального найменування, встановлення юридичної адреси, визначення розміру статутного капіталу; 
 • Підготовка всіх документів для подання на державну реєстрацію (нотаріально посвідчений протокол загальних зборів учасників включно);
 • Одержання документу, що посвідчує підтвердження про внесення суб’єкта підприємництва до Єдиного Державного Реєстру, подання документів до податкової служби, отримання Електронного цифрового підпису, відкриття рахунку в банку та інше.

Юридичними спеціалістами виконуються найрізноманітніші види реорганізації та реструктуризації суб’єктів господарювання, включаючи послуги з надання консультацій при банкрутстві або ліквідації підприємства.

Діючи згідно з обставинами, що склалися, клієнт обирає оптимальний шлях збуту корпоративного правовласництва або ж припинення діяльності юридичної особи. 

Можливі й інші варіанти подальшого розвитку подій. Ваш бізнес може приєднатися, злитися, перетворитися, виділитися або розділитися. Досвідчені юристи знайдуть найкраще рішення для вас, яке цілковито відповідатиме чинному законодавству. Ваші зусилля, прикладені до бізнесу не мають розвіятися за вітром.

ДОПОМОГА ПРИ ВЗАЄМОДІЇ З КОНТРОЛЮЮЧИМИ ОРГАНАМИ

Згідно з законом, повноваженнями щодо здійснення контролю належать приблизно тридцяти державним структурам, а саме: Податковій та Митній службі, правоохоронним органам, Антимонопольному комітету та Держпраці.

Часто, рішення, прийняті уповноваженими особами цих органів, не збігаються з чинним законодавством, що і може стати причиною можливих збитків підприємства.

Якщо ви переймаєтесь з приводу ефективності підтримки юристів, то слід зазначити, що адвокати мають поглиблену спеціалізацію у сфері податкового та митного права. А значить, що безперечно зможуть дати покрокові рекомендації з приводу ситуації, яка виникла.

Детальніше про дії, до яких слід вдатися:

 • Оскарження – перший крок. Ви подаєте скаргу до вищого органу, де повідомляєте про неправомірні дії або рішення по відношенню до вашого бізнесу;
 • Під час її розгляду, спеціаліст представляє та захищає ваші інтереси перед вищими органами;
 • Адвокат присутній під час експертизи та розгляду даних, контролює складання актів щодо отриманої інформації;
 • Останній крок – систематизація результатів для відправки контролюючим органам.

ДОПОМОГА У СУПРОВОДІ УГОД

Договірне право – цільова компетенція юристів. При підписанні договору, слід попередньо проконсультуватися з спеціалістом, задля уникнення можливої низки ризиків та спорів між сторонами.

Основними видами послуг є допомога при:

 1. Складанні договорів
 2. Проекти договорів
 3. Складанні оферт
 4. Складанні протоколів розбіжностей

Надається супровід при переговорах з партнерами, підписанні угод та подальшому виконанні заявлених домовленостей сторін. При виявленні порушень, приймаються нагальні рішення.

Для співпраці з іноземними клієнтами або компаніями-партнерами клієнтів, юристи ретельно вивчають міжнародне право та взаємодіють із зовнішніми ринками. Це поглиблює їх кругозір та швидкість прийняття рішень при роботі з клієнтом.

ДОСУДОВЕ ТА СУДОВЕ ВРЕГУЛЮВАННЯ СПОРІВ

Практика у розв’язанні спорів між партнерами – достатньо вагомий вклад у досвід для юридичних фахівців. Чим більше вирішених питань – тим легше та швидше проходить обслуговування майбутніх клієнтів.

Працюючи у сфері права, українські спеціалісти зацікавлені і світовою практикою щодо врегулювання конфліктів інтересів. 

Серед найкращих методів були виділені такі як медіація та арбітраж. Медіація – ведення переговорів між сторонами для досягнення кінцевого результату.

Арбітраж – вдавання до посередництва у процесі вирішення конфлікту.

В Україні функціонує система третейських судів. Серед переваг – менший ризик розголошення інформації, конфіденційність, скорочення часових та фінансових витрат.

Адвокат, що представляє вашу сторону, однаково важливий як і у державному суді, так і у арбітражному. Професійність та досвід у правовій сфері дозволять винести матеріали у кращому світлі.

Частіше за все, до третейських судів потрапляють справи корпоративних спорів, що для фахівців є основною з практик. 

ЩО ВХОДИТЬ ДО СПИСКУ ЗОБОВ’ЯЗАНЬ ЗІ СТОРОНИ ЗАХИСНИКА?

 

 • Оформлення процесуальної документації
 • Участь у судовому та досудовому процесі
 • При необхідності застосувати процедуру апеляції/касації

 

ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКУ

Послуги юристів у сфері бізнесу необхідні як для новачків, так і для профі. Ніхто не застрахований від непередбачуваних обставин, незалежно від статусу, віку та значимості на ринку.

Якщо ви не впевнені, що зможете продуктивно скористатися отриманою інформацією, знавці можуть допомогти вам, надавши супровід під час досудового та судового процесу.